Nadszedł ten dzień, kiedy przedstawiamy Wam nowe logo HydroTruck Radom.  Naprawdę lubiliśmy nasze stare logo – znak od lat kojarzący się z radomską koszykówką. Zdecydowaliśmy się jednak na jego odświeżenie.  A po co? – Wyjaśniamy poniżej.

Czas zmian
Prace nad nowym logo trwały już jakiś czas. Uznaliśmy, że najlepszym momentem na jego przedstawienie jest czas tuż po zakończeniu sezonu 2020/2021 Energa Basket Ligi. A to, dlatego że zamykamy stary etap i otwieramy się na nowe.

Co się zmieniło?
Dodaliśmy ogień. Przyznacie sami, że tego ognia nie brakowało już w końcówce ostatniego sezonu Energa Basket Ligi. Ale wszyscy uznajemy, że chcemy go więcej! I obiecujemy też dać z siebie wszystko  – tak by mecze z udziałem naszej drużyny pełne były walki do końca i co za tym idzie – zapewniały sportowe emocje na najwyższym poziomie.

Naszym zdaniem, nowe logo jest początkiem zmian i oddaje w pełni przesłanie, że sami musimy stać się zmianą, do której dążymy. Ma  też w sobie naprawdę sporą dawkę dynamiki. A Wy co sądzicie? Jak Wam się podoba? Dajcie nam znać!