Jadar nadal z nami. Dziękujemy!

Firma Jadar od lat wspiera naszą drużynę. Nie inaczej będzie w nadchodzącym sezonie 2021/2022.

Warto podkreślić, że Jadar Sp. z o.o. wierzył w radomską koszykówkę na długo przed tym, zanim drużyna awansowała do ekstraklasy. Od lat jest też sponsorem koszulkowym naszego klubu. Postanowiliśmy kontynuować współpracę z HydroTruckiem Radom. Stawiamy na radomski sport, wpisuje się to w misję naszej firmy – podkreślił Dariusz Kupidura, prezes Jadar Sp. z o.o.

Obecnie, w tych pandemicznych czasach, niczego nie można być pewnym.  Tym bardziej jest nam niezmiernie miło, że możemy liczyć na „stałych graczy” i kontynuować współpracę z Jadarem. Dziękujemy za te wszystkie lata wsparcia! – powiedział Piotr Kardaś, prezes HydroTruck Radom.

 

Jadar Sp. z o.o. to firma z wieloletnim doświadczeniem na rynku – istnieje od ponad 30 lat. Zaczynała jako  producent kostki brukowej a z biegiem lat poszerzała swoje portfolio o kolejne produkty. Dziś  Jadar Garden to kostka i płyty tarasowe, mała architektura i meble ogrodowe, donice, lampy… Wszystko, by Twój ogród wyglądał jeszcze piękniej!

Jadar Home to produkty o szerokim zastosowaniu, które zaspokoją gusta wymagających poszukiwaczy niestandardowych rozwiązań. Wyjątkowe wzornictwo, niebanalne struktury stworzą w wnętrzu niepowtarzalny klimat. Zarówno antyczna cegła elewacyjna, cegła i płytka łupana jak i naturalne płyty z betonu architektonicznego podkreślą piękno przestrzeni w różnych stylach. Jadar Home to materiały wykończeniowe dedykowane do wnętrz, ale nie tylko.

Jadar to również system SunBlock – sprawdzony system budowania, polecany przy wznoszeniu domów jedno i wielorodzinnych, budynków użyteczności publicznej oraz innych obiektów takich jak: garaże, hale produkcyjne, magazynowe i budynki inwentarskie.

Zobacz szczegóły na stronie jadar.pl