Nowe marki dołączają do Rodziny HydroTrucku Radom

Loreto, Milord i Fular – od dziś te nazwy niech znaczą dla Was więcej! Nawiązaliśmy współpracę z radomskim producentem koszul oraz sklepami odzieży męskiej.

Efekty tej współpracy możecie oglądać na zdjęciach poniżej. Nie od dziś wiadomo, że to nie szata zdobi człowieka ale przecież sami przyznacie, że nasz sztab prezentuje się świetnie w tej eleganckiej wersji!

Staramy się stawiać na polskie i lokalne firmy – mówi Piotr Kardaś, Prezes Hydro Truck Sport. Mamy nadzieję, że naszym śladem podążą też kibice.

Loreto to rodzinna marka z wieloletnim doświadczeniem. Począwszy od projektu, wszystkie produkty powstają w Polsce. Do szycia koszul wykorzystywane są tkaniny najwyższej jakości, a w asortymencie Loreto znajdziecie naprawdę bogaty wybór modnych koszul męskich. Kolekcje tworzone są w oparciu o najnowsze trendy z wykorzystaniem tradycyjnego krawiectwa i wieloletniego doświadczenia marki.

Polecamy zakupy  stacjonarne  – nie tylko koszul ale także innej odzieży męskiej w sklepach Milord i Fular, których adresy znajdziecie poniżej. Tu możecie być pewni fachowego doradztwa i obsługi, która zadba o każdy detal Waszej stylizacji. Polecamy!

Loreto – Koszule męskie Radom – https://loretokoszule.pl/

Sklep Milord – lokal 30 w Galerii Feniks (Radom, ul. Grzecznarowskiego 29/31)

Fular Moda Męska – lokal B31 w Centrum Handlowym Feniks (radom, ul. Staroopatowska 20)

 —

Zdjęcia: Tomek fiołek Fijałkowski