Emar sponsorem głównym HydroTrucku Radom

Za chwilę rozpoczynamy kolejny, dla naszego klubu już 10, sezon rozgrywek Energa Basket Ligi. W tym gorącym czasie przygotowań niezmiernie cieszą nas decyzje wieloletnich sponsorów klubu, którzy podtrzymują swoje wsparcie.

Firma Emar Mariusz Wójcicki jest z naszym klubem już od lat, od pierwszych startów w ekstraklasie koszykówki mężczyzn. Od samego początku mocno nas wspiera. Z radością ogłaszamy, że w sezonie 2021/2022, podobnie jak to miała miejsce wcześniej, z dumą będziemy nosić logo Emaru na koszulkach meczowych.

Bardzo dziękujemy firmie Emar za to, że zawsze możemy na nią liczyć – bez względu na to z jaką lokatą kończymy sezon. – podkreśla Piotr Kardaś, Prezes Zarządu HydroTruck Sport S.A. Wiara w „naszych” i osobisty doping Prezesa Emaru – Mariusza Wójcickiego zaniosły nas przed laty wysoko.  – dodaje.

Wszyscy życzymy sobie, by podobnie było i teraz!

 —

Emar to firma z wieloletnim doświadczeniem, stale rozwijająca się na przestrzeni niemalże 25-letniej działalności. Zaczęło się od transportu krajowego i międzynarodowego oraz produkcji bloczków betonowych, sprzedaży materiałów budowlanych i usługach w sektorze robót budowlanych i drogowych.

Na przestrzeni lat to właśnie ta ostatnia gałąź działalności Emaru rozwinęła się najbardziej. Firma jest także generalnym wykonawcą inwestycji budowlanych dbając, by proces budowy przebiegał profesjonalnie i  był jak najmniej absorbujący dla inwestora. Wśród zadowolonych Klientów Emaru takie przedsiębiorstwa jak sieci McDonald’s i Aldi a także Gmina Skaryszew oraz Radomski Szpital Onkologiczny.

www.emar.radom.pl