Do rozpoczęcia sezonu już tylko miesiąc. Pora zatem do wejścia na wyższy stopień przygotowań. Przedstawiamy plan spotkań kontrolnych, jakie nasza drużyna rozegra w najbliższym czasie.

27 sierpnia w sobotę zagramy w Łańcucie z beniaminkiem Energa Basket Ligi, drużyną Rawlplug Sokół Łańcut. Mecz ten zostanie rozegrany o godzinie 14. Spotkanie będzie otwarte dla sympatyków koszykówki.

Kolejny mecz rozegramy już w Radomiu w ramach Memoriału Karola Gutkowskiego. 3 września w sobotę o godzinie 18 zmierzymy się w hali Radomskiego Centrum Sportu z ekipą WKS Śląsk II Wrocław. Będzie to też okazja do zaprezentowania drużyny na sezon 2022/2023. Gorąco zapraszamy na to wydarzenie.

6 września we wtorek podejmiemy w Radomiu KKS Polonię Warszawa. Sparing prawdopodobnie będzie zamknięty dla publiczności.

W dniach 9-11 września (piątek, sobota, niedziela) będziemy uczestniczyli w turnieju w Krośnie, w którym prócz gospodarza imprezy, zespołu Miasta Szkła, zagra drużyna GKS Tychy. Turniej będzie otwarty dla kibiców.

Mecze kontrolne zakończymy turniejem Mazovia Cup, który odbędzie się w Pruszkowie w dniach 16-17 września. Udział potwierdziły drużyny KKS Polonii Warszawa, Dziki Warszawa oraz Decka Pelplin.

Czeka nas zatem najbardziej interesujący dla oka okres przygotowań do sezonu! Wszystkie informacje związane z rozgrywaniem spotkań przedsezonowych będziecie mogli śledzić za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych.