W dniach 21-22 sierpnia 2021 odbędzie się trzecia edycja Memoriału Karola Gutkowskiego. Do Radomia przyjadą zespoły GTK Gliwice, Polski Cukier Pszczółka Start Lublin oraz Legia Warszawa. Memoriał upamiętniający wieloletniego koszykarza radomskich drużyn, a następnie trenera będzie doskonałą okazją do zaprezentowania teamu, który będzie reprezentował Radom w sezonie 2021/2022 Energa Basket Ligi. Wydarzenie to odbędzie się w sobotę.

W pierwszym dniu Memoriału zagrają:
godz. 17:00 GTK Gliwice – Polski Cukier Pszczółka Start Lublin
godz. 19:30 HydroTruck Radom – Legia Warszawa

W niedzielę nasza drużyna zagra mecz #2. Pierwsze spotkanie odbędzie się o godz. 15:00, drugie, z udziałem HydroTrucka Radom, o godz. 17:30.

Turniej odbędzie się w systemie pucharowym, tj. wygrani z dnia pierwszego zagrają o zwycięstwo w Memoriale, przegrani o miejsce 3. Jeśli HydroTruck Radom ulegnie Legii Warszawa w pierwszym meczu, oznaczać to będzie, że mecz o 1. miejsce zostanie rozegrany jako pierwszy w niedzielę.

III Memoriał Karola Gutkowskiego odbędzie się przy udziale publiczności z zachowaniem reżimu sanitarnego!
Z uwagi na fakt, że turniej nie będzie imprezą masową, maksymalna liczba kibiców, jaka będzie mogła zasiąść na trybunach hali wynosi 299 osób. Turniej odbędzie się z zachowaniem aktualnych wytycznych. Przed wejściem do hali kibice będą mogli skorzystać z płynu do dezynfekcji. Zalecamy również zakrywanie ust i nosa za pośrednictwem maseczek oraz odstęp min. 2m od innych osób.

WSTĘP BEZPŁATNY!!!

O szczegółach dotyczących Memoriału będziemy informowali za pośrednictwem naszych mediów społecznościowych: Facebooka, Twittera i Instagramu.